| Eu_8005 a întrebat:

cum a fost al 2lea ciclu la voi? a venit la timp sau nu?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Andaa_2747 a răspuns:

Heii

de obicei ciclul vine intre 28-35 de zile...

mie mi-a venit de aprox 1 an.si nici acum nu mi`e regulattongue

happy

| Eu_5933 a răspuns:

Cam la 3 luni de la primul... si au trecut 2 - 3 ani de atunci si inca nu e regulat whistling, deci nu trebuie sa te ingrijorezi

| maddy0212 a răspuns:

Al doilea o venit destul de regulat la mine, insa dupa si chiar acum e super "neregulat", si a trecut un an de cand mi-a venit prima data.

| roxy_2350 a răspuns:

Nu cred ca a fost regulat deoarece la inceput nu e regulat. De abia dupa vreo 1 an sau 2 se regleaza. La mine al 2 lea ciclu a fost cam de mult, (vreo 7 ani de atunci), asa ca nu mai tin minte. dar nu te speria, o sa se regleze in timp. E ceva normal ca la inceput sa nu fie regulat. Ar fi bine sa iti notezi cand vine ca sa vezi cand se regleaza.

| HardcoreCountry a răspuns:

La mine a venit peste 5 luni de la primul.

| Ðida a răspuns:

Nu prea mai tin minte, dar cred ca primele 3 ori a venit regulat apoi a4a luna nu a venit si apoi nu o mai venit regulat. Oricum o sa mi se reguleze.
E bine sa iti notezi, eu la inceput faceam asta.

| Fetita a răspuns:

LA mine al doilea a fost groaznic. A intarziat o luna sau doua si cand mi-a venit am crezut ca se scurge tot sangele din mine.Curgea intruna, nu stiam ce sa ma mai fac mai ales in a doua zi...Au trecut vreo 5 ani de atunci dar oricum la inceput nu vine regula. Mie doar de vreun an imi vine regulat.