| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Cunoaște cineva clinici de stat din Arad sau Timișoara unde se poate face gratuit operație pentru deviație de sept? Nu mă interesează rinoplastia sau altceva, ci strict pentru deviație de sept. Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Da. Cred ca cea din Timișoara de pe strada Bulevardul Revoluției 1989 nr 6.
https://www.spitalul-municipal-timisoara.ro/......ringologie

Lângă Posta mare.

1 răspuns:
| Invictusman a răspuns:

Gratuit nu știu dacă îți face, dar duci dacă ești eleva o adeverință de la școală și dai mai putini bani, de fapt cred ca te operează gratis nu știu cu acea adeverință dar plătești alte cheltuieli. Poți da un apel la ei sa te interesezi.