| alexuts28 a întrebat:

Daca am 14 ani am voie sa beau ceai verde? Mama a zis ca nu e prea bun pentru mine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ina014 a răspuns:

Nu-ti fa nici o grija atit timp cit il bei in cantitati moderate.E bun la orice varsta si are o multime de beneficii, are cafeina mult mai putina decat cafeaua, te ajuta sa te concentrezi mai bine si iti protejeaza dintii impotriva cariilor

4 răspunsuri:
| alexuts28 explică:

Multumesc pentru raspunsuri.As fi vrut sa dau funda la toti dar nu se poate. happy

| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

Doamne! ai voie eu beam de la 6 ani! normal ca ai voie sa bai ceai verde! happy

| Dragos00098 a răspuns:

Doar daca vrei sa slabesti sau sa iti detoxifici organismul. Atentie, bea-l cu minim opt ore inainte de culcare, este un fel de energizant, vei avea probleme noaptea. Funda?