| flbogdan a întrebat:

Daca ati folosit *Branca ursului * capsule doresc cateva detalii despre cum actioneaza la barbati, este numit ginsengul romanesc, nu de alta.Va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Branca ursului este folosita pentru transpiratia in exces(mai ales noaptea). Acest tratament ajuta si potenta(daca te intereseaza efectele la barbati).

1 răspuns:
| potenta a răspuns:

Sunt mai multe beneficii ale acestui produs daca se administreaza pe termen mai lung. Cure de 3 luni cu pauza de 3 saptamani intre ele. Este un bun afrodisiac, sustine fertilitatea, mentine potenta si contribuie la o viata sexuala mai buna.
Gasiti produse cu branca usrului pe https://potenta.ro/? s=branca+urs&post_type=product