| wanted1 a întrebat:

Buna
daca fac exercitile astea am sanse sa ma mai inalt macar cu 3-4cm?
http://fit4sport.wordpress.com/cum-sa-cresti/#

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Da ai sanse. Dar stii cum ai mai multe sanse? Daca joci si baschet sau volei pe langa exercitiile astea.

| wanted1 explică (pentru GabrielaIoana):

Urasc handbalul, basketul, volei. Sport fac: fotbal si alerg mult

| GabrielaIoana a răspuns (pentru wanted1):

Da dar fotbalul nu te ajută sa te înalţi. Mai degrabă te apuci de înot sau du-te la sala de fitnes.