| faleh a întrebat:

Buna de 2 zile am o scurgere maronie dar menstruatia mi-a venit acum 2 saptamani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la ginecolog pentru investigatii medicale, fiindca sangerarile intre menstruatii nu sunt niciodata de bun augur, inseamannd ca sunt probleme de sanatate acolo, posibile infectii ale aparatului reproducator, posibil rana sangeranda pe colul uterin,, chsituri ovariene, fribroame uterine, endometrioza, tumori samd.
Sanatate multa!

| stegsnsb37 a răspuns:

Du-te la ginecolog!