| anonim_4396 a întrebat:

De aproximativ un an si putin simt niste dureri in partile de jos, iar multi mi.au zis ca sunt ovarele. Oar de cateva zile simt niste dureri, ca niste intepaturi in vagin si sunt din ce in ce mai dese. Saptamana viitoare merg sa imi fac analizele si un ecograf la rinichi si nu stiu daca o sa se vada si acolo. Nu spus la nimeni pana acum de problema asta. Imi puteti spune ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndriiAndreea a răspuns:

Si eu am avut aceleasi simptome ca ale tale si am avut chist ovarian.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa spui mamei, de urgenta, ca poti ajunge foarte tarziu la spital si nu mai au ce-ti face, daca se agraveaza problema.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dureri care dureaza 1 an de zile si tu nu ai consultat un medic ci intrebi pe un site unde media de varsta e de 12 ani? lol

| anonimxenotome a răspuns:

AndriiAndreea,imi poti da o adresa sau ceva, sa putem vorbi?