| AlexandraGeo22 a întrebat:

De cate ori pot face baie pe luna unui catel Bichon (2 luni), si daca fac de mai multe ori are ceva?big grin

Multumesc :*
Funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mario213 a răspuns:

Indicat ar fi sa ii faci baie de 2 ori pe luna maxim si sa ai grija sa nu ii intre apa in urechi si in ochi am si eu pisica si tot asa ii fac happy

1 răspuns:
| raduradu2014 a răspuns:

Maxim o data pe saptamana adica sa nu depaseasca 4 ori pe luna