| StefiChan8D a întrebat:

De cateva luni bune am nara dreapta infundata. De azi a inceput sa ma doara in gat, mai sus pe undeva la nari. Am dat cu spray nazal si ma ustura in gat dar mai sus. Cred ca e o iritatie dar nu stiu de la ce. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eternitate15 a răspuns:

Probabil ai racit. daca te doare si gatul, sigur ai baut ceva rece...fa-ti un ceai fierbinte cu lamaie si totul se va rezolva

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In legatura online cu doctorul la "Chat Medical" >> http://www.assb.ro/ si vei afla precis ce si cum trebuie tratat.