| Anamaria1234567891112 a întrebat:

De câteva zile ma doare stomacul si ma balonez. Si înainte de masa si după masa acesta ma doare. Durerea nu tine mai mult de o ora, dar ma doare de mai multe ori pe zi, se simte ca o arsura. Am probleme de mai mult timp. Acum doi ani m-a durut cam o săptămâna fără sa se oprească si am luat niște plicuri de la farmacie. Este ceva grav? Ce pot sa fac ca sa nu ma mai doară?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Poate sa fie aciditatea de la stomac sau poate ai starnit fierea, mergi la medicul de familie

| Peridava a răspuns:

Si stai asa de mei multe zile? Daca a recidivat, nu e bine. Mergi urgent la medic.