| Ellena_Monyka_1995 a întrebat:

Buna,de ceva timp adorm foarte greu,si mai trezesc noaptea si efectiv nu realizez unde sunt ma duc prin casa si de geaba,mi se pare un loc nou,in care nu am mai fost,si pana nu ma bag la somn iar si sa ma trezesc nu realizez unde sunt,si ma simt obosita dar adorm foarte greu,ma poate ajuta sa imi spuna si mie cineva ce inseamna asta,deoarece nu este saptamana sa nu patesc asa, sa ma trezesc din somn!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Nu mai manca seara tarziu. Masa de seara sa fie cat mai devreme si sa fie din fructe sau ceva usor.
Trebuie sa depui eforturi ale mintii ca sa te trezesti in acele momente. Si nu te pune in pat mai inainte ca sa Il rogi pe Dumnezeu sa iti ofere ocrotirea Sa; acesta este cel mai important lucru. Incearca experienta aceasta si nu vei avea nimic de pierdut.