| JustaLittle a întrebat:

De ceva vreme ma simt din ce in ce mai rau (cam de 2-3 luni). Acum 2 saptamani mi-am facut un set de analize, iar rezultatele au fost normale in afara de analiza ASLO care a iesit 600. Din cate am inteles la adolescenti valoarea normala este

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Si eu am avut o data aslo mare,chiar o sa mai fac,pai se fac niste injecti, ce frica mi-a fost, eu am facut sa aflu daca am ceva cu hormonii si am aflat asta apoi am repetat si erau normale rezultaele, du-te la doctor, nu fi indiferent man doctori sunt multi indiferenti stiu eu ce am patit cu ei