| tazz4 a întrebat:

De curind mi-a aparut o bubita in zona genitala cu puroi si ma doare daca o apas si nu stiu ce ar putea fi.Eu sunt virgina.Please!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| greieras a răspuns:

Buna Tazz.mai ce aveti cu fata? este foarte bine ca a precizat ca e virgina daca nu preciza asta aveati sa radeti de ea ca a contactat vreo boala cu transmitere sexuala mari destepti va mai crede.ti.off mare iti e gradina doamne si multi prosti ink sar gardul ca vor in ea

7 răspunsuri:
| s4a a răspuns:

Poate fi un folicul infectat sau mai grav, un furuncul. Ti-ar trebui un unguent cu antibiotic (Baneocin de ex) sau macar cu Aloe Vera sau Galbenele. Daca se agraveaza, nu ezita sa mergi la medicul de familie, un furuncul poate fi o problema serioasa.

| gigel68 a răspuns:

laughing) posibil sa fie o mica infectie sau un cos. mergi la un doctor iar pe viitor spala-te mai des.
oare daca nu erai virgina nu-ti iesea?

| gigel68 a răspuns:

@Evanghelistu, ori esti ginecolog, ori cand ai fost mic ai ajuns pe la urologie. laughing

| Nicole_8267 a răspuns:

Ar trebui sa te adresezi la un genicolog

| Eduardx_1313 a răspuns:

Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.

| JustMe17 a răspuns:

thinking poate din cauza epilariithinking, dar cel mai bine e sa te duci la un ginecolog:*

| Andreiutzu93 a răspuns:

Pai ce sa zic eu sunt baiat...doar poate e un simplu cos sau o infectie...cel mai bine e sa mergi la un ginecolog