| BBAlyss a întrebat:

Buna

De fiecare data cand sunt "bolnava" in prima zi daca sunt la scoala ma patez desi folosesc Always Ultra Night, iar asta e o mare problema deoarece eu nu stau 6 ore in aceeasi clasa, trebuie sa ma mut uneori si nu vreau sa las vreun scaun patat in alta clasa

As vrea sa imi spuneti ce as putea sa fac pentru a nu ma mai pata.Sa folosesc absorbant si sa pun si vata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| aurasauras a răspuns:

Foloseste OB supe(4picaturi) si nu ai grija

| emgirl a răspuns:

Pai da ar trebui sa-ti pui un adsorbant de noapte si mai multa vata! sper ca te-am ajutathappy

| 0796921714h a răspuns:

Fa analize de singe poate esti anemica

| maria4maria4 a răspuns:

Poti sa folosesti si putina vata te va ajutahappy