| incurable a întrebat:

De ieri ma doare piciorul drept si durerea parca urca in sus.mentionez ca durerea am avut-o doar dimineata si seara la culcare.acum jumatate de an am facut niste analize iar doctorita de familia mi-a spus ca am un inceput de reumatism si sa fac moldamin. dar nu am facut.am mai avut probleme cu piciorul cand eram pe la vreo 6 ani atunci debea puteam sa merg.acum mi-e frica sa nu fie apenticida.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ana_2735 a răspuns:

Buna,ei bine eu am fost operata de apendicita si durerea se simtea mai mult in zona stomacului, mai putin pe picior.Ar putea fi mai degraba reumatism, dar ar fi mai bine sa mergi la doctor.Multa sanatatehappy

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

De unde stie doctorita ca ai reumatism? Ti-a indicat ASLO?