| Xeniaa a întrebat:

Bună ..de o perioada simt niște intepaturi in partea stanga dar si dreaptă (in dreptul sanilor) sanii nu ma dor, adică nu e nici o modificare.iar azi am avut un junghi in spate intre coaste sus ..in sensul ca a trebuit sa mă pun repede in pat si am stat așa pentru ca ma ține ..pana la urma mai m.a lasat si mi am făcut un masaj si acum mai ma tine un pic ..de la ce poate sa fie? In rest ma simt bine

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| împartezâmbete a răspuns:

In principal si aceste schimbari climatice din ultima vreme ne afecteaza metabolismul! cald rece cald rece... corpul e derutat si nu stie ce fel sa reactioneze sau poate te-ai fortat tu! ai fost prea stresata