| Iustiina a întrebat:

De o vreme incoacema doare capul. Dar de fapt ma dare undeva pe gat.in spate. undeva la ceafa. De acolo pleaca durerea pana la tampla. Ce credeti ca am? Mama imi spune ca am dormit rau cu gaul dar daca dormi rau nu ti se intampla sa te doare in fiecare zi. Ce credeti ca e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MikyyLOL a răspuns:

Poate ai o masea cariat care duce puroi pana in tampla sau poate cresti si se dezvolta oasele.