| Usefulaid a întrebat:

Buna. De vreo 2 saptamani am tot simtit in partea dreapta a gatului la corzile vocale mai exact ceva umflat … uitamdu ma in gat am vazut ca e chiat f umflata si am inceput sa iau antibiotic si antiimflamatoare sa imi treaca, am sputa f multa si acid gastric( am inceput sa iau tratament si pentru asta) problema este ca cum vb mai tare cum o simt umflata … ce sa fac? Mi a mai trecut acum simt doar cand vb nu si cand stau degeaba. O fi ceva nasol? Sau laringita … pot ati ceva daca e f umflata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ambemve a răspuns:

Du-te la medicul de familie sa te consulte