| numerelemelesuntpare a întrebat:

Buna, deci va rog sa raspundeti cat se poate de serios.laughing Deci am o colega mai nespalata ea asa si tipa asta avuse paduchi acum cativa ani. Cel mai probabil a scapat de ei. In fine,insa acum o luna am mai stat pe langa ea,toate fetele din clasa au mai stat pe langa ea. No si intr-o zi venise sa ne controleze o asistenta, pe mine nu m-a gasit si nici pe celelalte colege insa pe tipa aia a cautat-o foarte mult timp. Si de atunci imi e frica sa nu fi luat de la ea si ma gandesc intr-una ca am luat si incepuse sa ma manance capul tot gandindu-ma la asta. Pentru ca eram mult prea speriata am inceput sa ma dau cu otet,ulei de cocos. No si gen ma mananca capul de o luna(ca de o luna s-a intamplat chestia aia,gen sa stau langa ea,sa ma gandesc non stop ca am luat paduchi,etc) laughing Ma cautam prin cap,am pus-o pe mama sa ma pieptane(ca sa nu-i zic exact sa ma caute de paduchi) insa nu i s-a parut nimic suspect(adica nu a gasit absolut nimic) si nici eu nu gasisem absolut nimic. Si na, daca ma mananca de o luna ma gandesc ca ar fi trebuit sa am. Dar m-am gandit ca poate ma mananca si de la matreata, dar mna eu nu prea faceam matreata si nici nu ma manca daca aveam. Păreri?laughing Sincer mă amuza chestia asta. Scuze ca e prea lung textul......Si apropo, parul meu este destul de lungut, te poate manca si de la asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Cred ca vine de la creier chestia asta, pentru că și pe noi în liceu când veneau asistentele să ne controleze, parcă începea să ne mănânce și pe noi unpic, pe toți 25, chiar și pe băieți, care erau tunsi foarte scurt laughing
Și nu avea nimeni, da, e amuzant happy