| Alecso563 a întrebat:

Buna dimineata grup, cum va mai simțiți? De vreo 2 ani de când au început gândurile și atacurile de panica am un disconfort in zona pieptului, dar nu in repaus doar atunci când răsucesc trunchiul sau anumite poziții simt niste junghiuri in coaste. Făcusem in trecut si ekg cred ca vreo 6 până în prezent, plus radiografie la plămâni. citisem pe net despre nevralgie intercostala dar nu stiu acum...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Lola200228 a răspuns:

Da poate fii.