| UneRencontre a întrebat:

Buna dimineata TPU! happy Problema mea este ca mi-a venit ciclul la inceput de luna (martie) dar nu mi-o venit cum se cuvine, 2-3 zile si putin. Dupa aceea, 1 saptamana nu mi-o venit deloc si acum de 1 sapt jumate imi vine in continuu. Mama imi tot spune sa merg la doctor dar stiu ca o sa-mi dea niste pastile sa mi se opreasca dar nu stiu, nu mi se pare prea "eficient". Adica stiu ca mi se va opri dar nu as vrea sa iai pastile. Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Morenna10 a răspuns:

Poate fi o dereglare hormonala sau raceala, e bine sa mergi la medic.