| viopop54 a întrebat:

Buna dimineata! Va rog, inca un ajutor. Vreau sa fac niste sedinte cu bioenergeticianul Iulian Urziceanu din Craiova. Daca a mai lucrat cineva cu el rog sa-mi spuna daca a avut rezultate sau e doar pomul laudat pe internet. Multumesc si o zi minunata tuturor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Buna! Sant din Craiova si am facut anul trecut 10 sedinte de bioenergie cu Iulian Urziceanu si am luat cea mai mare teapa, nici valoarea unui masaj nu au aceste asa zise sedinte.Mai mult am luat si o matuse care a dat banii de geaba ca si mine.Mai mult, de origine este din Silistea Crucii Dolj de unde este mama mea, si acolo la tara eram vecini cu mama lui si care era adusa ca secera de reumatism, de ce pe mama lui nu a putut sa o trateze care a murit in chinuri groaznice? Asa ca trage si tu o concluzie!

2 răspunsuri:
| viopop54 explică:

Multumesc din suflet. Sunt sigura ca ai dreptate fiindca nu ai nici un interes in a nu ma ajuta sa ma tratez, dimpotriva. Iti multumesc mult si numai bine.

| Adrian909090 a răspuns:

Tot ce a spus onasis1961 este total gresit eu am avut sterilitate primara si anul acesta in martie 2012 am nascut un bebelus foarte frumos.
Pt mai multe intrebari la care doresti sa va raspunda insusi dl. iulian urziceanu accesati https://www.facebook.com/IulianUrziceanuBioterapeut
acolo puteti gasi si nr de tel. etc.