| Battery a întrebat:

Buna. Din cauza faptului ca m-am ingrasat excesiv si dupa am slabit la loc, mi-au aparut vergeturi rosii iar pielea mea e lasata + ca am si putina celulita. Ce crema as putea sa folosesc? Sport fac si acum mananc putin, mese dese si sanatoase. Am auzit de impachetarile cu zat de cafea si tot felul de creme insa vreau sa stiu ceva care va da rezultate si a fost probat de voi fetelor. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| jadir a răspuns:

Asculta bine ce ati spun doua sporturi sunt recomandate pentru femei cu rezultate foarte bune, aerobica si inotul pentru ca lucreaza fiecare muschi in parte si asta face sa modeleze corpul frumos si uniform plus alergari pentru circulatia sangelui impreuna fac minuni, dar asta in timp si cu rabdare.