| Girly97 a întrebat:

Duminica, 10 august 2014, va fi CEA MAI MARE luna plina din an si vreau sa stiu daca vreunul dintre voi a avut probleme cu somnul in timpul lunii si ce pot sa fac in caz ca apare aceasta problema. Va multumesc. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KanekiKen a răspuns:

Am avut si eu probleme cu somnul luna asta happy nu stiu ce ar trebui sa faci cand apare problema asta dar iti pot spune ce nu ar trebui sa faci : sa nu bei lichide gazoase sau dulci cu 2 ore inainte sa dormi, sa nu mananci fructe seara ( ele iti dau energie si nu o sa poti sta locului ). Stai pe facebook daca nu poti dormi, sau porneste televizorul pe un post foarte plictisitor si da volumul incet sau asculta muzica

1 răspuns:
| LenoreVoldaren a răspuns:

Nu există manifestări speciale ale oamenilor și ale altor ființe atunci când este lună plină! Este ca o noapte normală și punct!