| Madda a întrebat:

Eu sunt cu pistrui pe fata. De cand eram mai mica.
Si vreau sa scap de ei.
Am fost la farmacii, mi-am cumparat mai multee chestii dar mi s-au facut cosuri multe pe fata.
Vreau un remediu natural.
DAU FUNDITA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rheea a răspuns:

Pistruii pe fata unei femei sunt foarte frumosi. Cele mai frumoase femei sunt cele cu pistrui, pentru ca au ceva aparte.deci sfatul meu e sa ramai cum esti!

2 răspunsuri:
| raluckutzaraluckutza a răspuns:

Du-te la medicul dermatolog, el sigur stie! nu incerca toate porcariile, pentru ca o sa te irite pe fata si o sa iti iasa alte minunatii!

| ROXANICA99 a răspuns:

Pai mai intai le storci dupa te speli pe fata cand te trezesti si cand te culci te dai cu o crema de galbenele gaca te machezi te demachezi in fiecare seara te stergi cu un servetel umed nu folosi fond de ten deoarece se inflameaza sau in acesta luna este la avon o solutie pentru cosuri si este accesibila costa doar 10lei date cu apa termala hidrateazati tenul sunt doar