| paul999 a întrebat:

eu sunt plecat in Anglia de o luna si de vre-o 2 zile ma doare stomacul adica sunt balonat si am senzatie de greata, am incercat sa vomit si nu pot, se poate sa fie de la stres emotional? Adica suna banal laughing dar mi.e foarte dor de casa, de mama...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Caruntu_Alexandra_1994 a răspuns:

Esti deshidratat! Incearca Sa bei apa cat de multa. supe ..fructe Si o Sa iti treaca!