| AllForOneAndOneForAll a întrebat:

Buna felelor am si eu o o problema nu am de 8 luni menstruatie.si nu I prima data cand am atata timp lipsa.nu stiu ce sa mai fac unde sa ma duc.am fost la ginecolog mi-a dat duphaston timp de 3 luni dar nimic nu mia venit.sunt foarte necajita, vreau un bebe si nu reusesc.eu cred ca din cauza lipsei nu pot avea bebe.ca, la control mi-a zis ca is bine ok numai am dereglari hormonale. ajutorrrr cu un sfat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AliG a răspuns:

Trebuie sa le bagi si bani multi in buzunar, sa stii! Astfel risti sa si nu isi dea interesul prea mult. Mai du-te, noi nu te putem ajuta.