| cbeleuta1 a întrebat:

Buna fetele.
Cine vrea sa incepem impreuna Dieta Rina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cine e Rina asta? De unde o incepem?

| cbeleuta1 explică (pentru K0sti):

Informează-te despre ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) cate diete am tinut eu, nu a tinut nimeni si bineinteles ca Rina n-a scapat, iar la mine rezultatele au fost 0. Am tinut dieta Max Plank vreo 2 luni cred, e destul de grea, dar merita caci rezultatele se vad si se si mentin fara mari eforturi si crede-ma ca stiu ce zic pentru ca mie imi place mancarea.

| cbeleuta1 explică (pentru anonim_4396):

Cît ai slăbit cu Max Plank?

| anonim_4396 a răspuns (pentru cbeleuta1):

15 kg, acum am 60 de aproape un an si mananc...imi place mancarea, dar am invatat sa asociez mancatul cu sportul si asa nu se mai depune nimic.