| Elena018 a întrebat:

Ieri am cazut si mi-am sucit glezna. Am pus gheata si am stat putin fara sa il misc apoi l-am fortat si am putut sa merg in el fara prea multe dureri. Azi cand m-am trezit am avut niste dureri care imi fac incomoda miscarea. Nu este umflat si nici vanat, dar am dureri in permanenta. E cazul sa merg la un spital sau sa astept sa treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| byankaaaa a răspuns:

Mergi la spitalwinking Macar sa fi sigura ca nu o sa fie mai rau.