| Oxanna a întrebat:

ieri dimineata mi-a aparut un cos imens fix in varfu nasului.am asteptat ce am asteptat si acum vreo ora m`am apucat sa-l storc ca deja ma enerva.cosul a disparut dar se pare ca mi s`a invinetit zona respectiva[am auzit un puc la un moment dat] sa`mi fi spart vreo vena? oricum. vreau sa stiu cum scap de vanatatie ca arata foarte urat.straight face cam pana maine daca s`ar puteabig grin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pune compresă rece!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Da-i cu fond de ten siu paoi cu corector. [in aceasta ordine!]
corector[pentru ca sa dispaara semnul]
fondul de ten[ ca sa il mascheze]

stai linistita ca nu ai nimic. :*

funda?:*

| 12Afasa2 a răspuns:

Pune-ti fata ghiatalaughing)))
si vena in nas?rolling on the floor)))

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Mai mult ca sigur ti s-a spart vena cava, sau vreo aortă. Oricum la cati neuroni ai tu drag nu cred ca stii ce-s alea.

sau poate de la vena rupta ai pierdut atata sange incat aberezi pe aici!
hai cu stupidu.

| alice.twilight a răspuns:

@ tpuser007 cred ca i s-au spart neuronii! happy
Draga nu suferi, nu ti-ai spart nici o vena...In cel mai rau caz se spargea un capilar.