| Crysty1996 a întrebat:

Buna ieri ma caram cu bicicleta pe trotuar si nu observasem o poarta suspendata in fata mea m-am intors putin in spate si dintr-o data ma striga cineva din fata cand am intors capul in fata am dat foarte tare cu el de poarta suspendata. Pentru cateva momente cred ca mi-am pierdut cunostinta dar sigur nu mai stiam nimic de mine dar n-am cazut de pe bicicleta. Dupa cateva momente mi-a iesit un cucui cat un ou de mare dar nu ma durea nimic numai cand atingeam cucuiul. Acum de dimineata am observat ca ii putin umflat si m-am dat cu crema dar nu ma doare nimic numai cand ating. Sar putea sa am ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MestecGuma a răspuns:

Trebuie sa pui niste gheata daca nu se dezumfla cucuiul du-te la un medic bft funda?:*

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca-ti pierdeai cunostinta cu adevarat, nu te mai trezeai pe bicicleta ci pe caldaram! In concluzie, lovitura la cap nu este asa de grava incat sa impuna o consultatie la neurolog--- cucuiul trece cam dupa vreo 5 zile.Numai bine!

| MestecGuma a răspuns:

Mesc de funditakiss