| anonimmdicmjfmkfmcif a întrebat:

imi întârzie ciclul de 4 zile, deci trebuia sa imi vina pe 5 si nu mi-a venit. Sunt la început, am câteva simptome ca o sa imi vina ma doare spatele si sânii. Din ce cauza nu imi vine? O sa imi vina!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu ai specificat nici varsta, de cand ai menstruatia sau daca ai avut contact sexual.E normal sa intarzie, am patit de multe ori asta, si stai calma ca nu scapi de el.

| BellaKiოNana a răspuns:

Da o sa vina, daca zici ca te dor sanii;
e ceva normal sa intirzie, cind vine mai devreme, cind mai tirziu, sunt niste dereglari hormonale; happy

| darkangel90 a răspuns:

Daca nu ai avut contact sexual, e posibil ca hormonii tai sa fie dereglati.
Nu-ti fa griji, e normal sa nu vina la timp, ai dereglari hormonale.