| D A R i U t S s A a întrebat:

imi puteti zice un cabinet ginecologic bun.Prin Iancului, Morarilor, Foisorul de Foc. Locatiile astea.Pentru o consultatie.si vreau sa stiu daca costa si cat.Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| amanda33 a răspuns:

Www.novamed.ro te asteptam pe la noi :) ne gasesti in stefan cel mare strada otesani http://novamed.ro/ginecologie.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e cronologia familiei morari?