| Nameless a întrebat:

In seara asta a inceput sa ma doara putin in zona apendicelui. corectez : mai mult ma deranjeaza decat sa ma doara... nu am dureri in piciorul drept, cand apas in zona respectiva nu ma doare ...sunt putin speriata. poate fi vorba de apendicita? mentionez ca nu am avut niciodata probleme cu apendicita!
Multumesc pentru raspunsuri! Daca aveti timp ati putea scrie cateva simptome pe care le-ati avut voi?[ ma adresez celor care au suferit de apendicita]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medicu de familie ca sa vezi despre ce e vorba. si daca ar fi vorba de apendicita nu trebuie sa te speri nu ai de ce de curand m-am operat de apendicita si nu a fost cine stie ce. iar acum ma simt foarte bine. stai linistit/a

1 răspuns:
| fif2002 a răspuns:

Mi se intampla si mie din cand in cand si inca nu am patit nimic, dar daca durerea se intensifica si persista ar fi mai bine sa te duci la un doctor