| anonim_4396 a întrebat:

Buna,Intrebare pentru fete. Am o problema nu pot urina si ma doare ingrozitor vreau asa mult sa urinez dar nu pot am niste dureri ingrozitoare am luat un medicament de calmare dar degeaba.Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Ceea ce scrii tu aici, seamana cu o infectie urinara, care este destul de nasoala. Spune-i mamei tale sa mergeti impreuna la un doctor, ca este periculoasa infectia asta pentru organism.Iti dai seamaa ca nu poti sa te tii pana la nesfarstit, nu? happy Baftaa!

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Suna a infectie urinara toata ziua. Fuguta la doctor. Calmantele sint porcarii, estompeaza simptomele dar nu trateaza absolut nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| JuniorJuniorJuniorSiTasuSenior a răspuns:

Ar trebui sa consulti un doctor, cel mai probabil o sa iti dea niste medicamente ceva mai buna pentru acele simptome

| sandra23roxana a răspuns:

Va multumesc frumos pentru sfaturile voastre :*

| Diana_Nicoleta_1992 a răspuns:

Mergi la un doctor. E posibil sa ai vreo infectie.