| brokxy a întrebat:

M-am stresat foarte tare acum, am plans si ma doare in piept si putin la ceafa simt o presiune si caldura in ceafa. Este tensiune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| hardspeed051 a răspuns:

Iti recomand sa te duci sa iti faci un control amanuntit sa nu ai alte probleme de sanatate.

Poti intreba si medicul de familie despre aceasta faza care ai avut si el iti va explica mai multe detalii.