| law a întrebat:

Buna
Ma poate ajuta cineva? De doua zile simt durere in spate.in partea stanga, mai ales cand inspir adanc. Nu m-am lovit.nu am tuse, nu am febra. Imi e atat de frica incat o sa ma las de tot de fumat. sper ca nu e grav.

Andra

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| evafanaruto a răspuns:

Nu sunt expert dar zic sa stai intr-o pozitie in care te doare un pic de timp si in cateva zile trec tot cel putin asa e la mine

| law explică:

Serios ca m-am lasat de fumat gata. In a treia zi m-a mai lasat durerea. dar o sa merg la medic. straight face

| Franco a răspuns:

Buna Seara. Fumezi mult? in cazul in care da, eu iti zic sa mai raresti putin din tigari, pana cand durerea va disparea, am avut si eu probleme de genul, e foarte posibil sa fie de la tigari. daca nu iti va trece durerea, eu iti recomand sa vizitezi un medic cel mai corect! Nu iti fie teama, totul se poate rezolva! si un lucru foarte bun ai face pentru sanatatea ta, sa te lasi de tot de tigari tongue eu cred ca ai destula vointa incat sa renunti la fumat! Ceau.