| delyaxdddd a întrebat:

.ma puteti ajuta cu ceva? am varicela si bubele uscate,iar acum cateva zile am rupt cateva bubite si acum se vede urat,si o sa raman cu semne,stiti vreo solutie ce sa dau pe fata, sa imi treaca semnele...?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există o soluţie cu care să te dai şi să "treacă" acele semne!

Rămâi cu acele semne pe viaţă, NU trebuia să rupi cojiţele respective.

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
| imale a răspuns:

Poti a incerci cu crema de galbenele... poate avea efect asupra cicatricelor.

| mihaitr a răspuns:

Un sfat:consulta un doctor

| simisweet a răspuns:

Sfatul meu e sa te consulti cu un doctor

| Ionut379 a răspuns:

Incearca ceva de la o farmacie naturista, cat mai urgent!