| lllorenusssuumeu a întrebat:

mai vreau sa stiu o intrebare, eu de beau calciu ceva de genu este tubu https://www.google.ro/......ps?/search doar ca scrie pe laterar multiviatmine si e alcumva dar tub este asa, eu nu am calciu in mine si daca o sa mai tin si o cura naiba mi-e frica sa nu lesin sau sa patesc ceva asa beau 1 calciu pe zi oare nu mai slabesc daca beau din ala sau ma ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| vocea a răspuns:

Calciu de obicei iti da pofta de mancare, nu e indicat sa tii cura succes