| loveyourkiss a întrebat:

Mi-a zis cineva ce impotriva caderii parului sunt foarte bune fiolele de la Artego? A folosit cinava? V-au ajutat? Ce parere aveti despre ele? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| androm3da a răspuns:

Daca iti cade parul, si esti ingrijorata in privinta asta, eu iti sugerez un tratament de 3 luni.du-te la farmacie si ia sampon Alpecin cu cofeina, si vitamine extreme vit.le iei 10 pastile pe luna, cate una pe zi.le repeti 3 luni la rand, tinand minte ziua cand ai inceput.iar samponul il folosesti la fiecare spalare.te tine un flacon 1 luna.toata reteta costa in jur de 35 de lei.dar trebuie sa ai rabdare.in timp iti va creste parul de la radacina, ti se va regenera complet.si vezi ca samponul se gaseste cam greu, incearca la farmacia ROPHARMA. daca ai in oras asa ceva. sper ca ti-am fost de folos