| anonim_4396 a întrebat:

Mi-au aprut niste pete mici albe, pe maini, la incheietura palmei, care se vad mai bine cand tin mana in jos deoarece, se lasa sangele in mana si aceasta se inroseste. Daca ridic mana in sus petele nu se mai vad.Am vazut la mai multa lume chestia asta si nu stiu daca e normal.Stiti cumva ce este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Goofy77 a răspuns:

Doar o depigmentare a pielii stai fara grija

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Du-te la medic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la dr de familie. Poate sa fie o ciuperca.