| Bibi16 a întrebat:

Buna o dieta rapida si eficienta de 9-15 zile! Please

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pur și simplu nu mai mănânci!
Învață să mănânci, nu diete șoc pentru că te vei îmbolnăvi!
Pa, pa.

| Teo a răspuns:

Mananca multe salate, fructe, fara paine si dulciuri si bea seara si dimineata cate o cana de ceai verde neindulcit. funda?batting eyelashes

| Bursache a răspuns:

Iti recomand un pachet special pentru slabit Clean 9 se numeste, eu am slabit 15 kg cu el http://forever-aloe-vera.eu/produs/607

| eu_7950 a răspuns:

Poti manca numai fructe si legume: gen morcov, mar, rosii, ridichi, castraveti si bananebig grin funda?batting eyelashes

| victorcucos a răspuns:

Dimineata ceai de pojarnita, buruiene... la ora 2-3 fructe legume si terci.Seara un pahar de suc sau o farfurie cu terci.

| adry24 a răspuns:

Iti zic numa ca trebuie sa ai bani la dieta asta
prima zi: curmale dimineata 5/6; dupa masa orez fiert fara nimica; seara inainte de ora 6 mananca un baton fitnes
ziua 2: dimineata o banana; dupa masa orez; seara un baton fitnes
si... tine-o asa vreo 2 saptamani si in fie care dimineata manaaance cate un fruct iar in ziua 15 ai voie sa mananci dimineata dupa masa si seara ce vrei doar ca in rest dimineata un fruct dupa masa orez fiert si seara un baton fitnes fara paine trebuie sa, ananci ai grija ca si mama o tinut dieta asta si o slabit 7 kg in 2 saptamani