| noname12344321 a întrebat:

Pe la inceputul lunii decembrie, o fata mi-a dat din creseala cu mana in buza sad Dupa o saptamana mi-a trecut umflatura dar si in vrezent am o bubita mica care nu se vede dar o simt ( in interiorul buzei ). Credeti ca imi va mai trece acea buita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu s-a reabsorbit complet sângele în urma traumatismului, va trece cu timpul, nu este o problemă majoră.
Însă, dacă apare o modificare semnificativă, durere, etc., mergi cel puțin până la medicul de familie.
Sănătate.
La mulți ani!
Pa, pa.

1 răspuns:
| Myfriend a răspuns:

Da. Ai rabdare si iti va trece. Daca nu du-te la un doctor. Funda?