| Alexandra1120 a întrebat:

Peste doua zile trebuie sa fac moldamin. Imi este foarte frica, ce imi sugerati? crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Stai linistita, trece.o injectie pana la urma.nu te mai gandi!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa te gandesti ca acele injectii au un singur scop..sa te faca bine, asa ca, gandeste pozitiv si ai sa vezi ca o sa fie bine
Multa sanatate si o seara bunahappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

E doar o intepatura la urma urmei

| Felys a răspuns:

Doare dar daca trebuie nu ai incotro, i-ati inima in dinti si suporta, nu a murit nimeni din asa ceva