| andreea567890123 a întrebat:

Bună seara. Acum vreun an de zile am răcit un pic și aveam nasul înfundat.Ei bine de 1 an efectiv niciodată nu respir ca lumea. Întotdeauna de atunci se nimerește sa am o nara înfundata sau poate chiar amândouă. Ce sa fac? Uneori simt ca nu pot respira calumea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa mergi la un medic Orl sa te consulte

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

M-am confruntat si eu cu asta in adolescenta, iar mai tarziu mi-au aparut simptome clare de sinuzita frontala.
Cand ma doare capul sau se infunda nasul aiurea, iau cate un Parasinus, si se rezolva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa fie ceva din casa

| MAJDALURUT32451 a răspuns:

Buna s-ar putea sa ai o rinita.Ar trebuii sa mergi la un medic sa te consulte pentru ca poate sa fie fatal