| popmirgea1999 a întrebat:

Buna seara
Am 18 ani si as vrea sa iau Promen pentru marirea penisuluibig grin
o sa-mi dauneze sanatatii daca am doar 18 ani
va rog sa-mi raspundeti(doar cei care stiu
daca se poate sa-mi raspunda un doctor.
Va multumesc mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Decat mare si bleaga, mica si jucausa, intreaba orice fata, care alege marimea, ori e nebuna ori in o alta viata a fost barbat laughing

| spy2o a răspuns:

Esti asiatic si o ai de 4 cm? :D
Ia ma complexatule si citeste aici:http://www.descopera.ro/dnews/11987176-care-este-marimea-medie-a-penisului
Si lasa prostiile astea ca nu sunt mai sanatoase decat steroizii. Vrei sa te lase inima la 20 de ani? :D

| matrix100 a răspuns:

Nu stiu despre promen si efectele lui secundare, are putin legatura cu intrebarea ta. asta cred ca e mai sanatos
http://www.okazii.ro/......a161501954

| Grimster a răspuns:

In primul rand, ce te face sa crezi ca ai nevoie de marirea penisului?
In al doilea rand, sunt sigur ca cineva mai informat ne-ar putea da o lista cu efecte secundare ale medicamentelor pe care vrei sa le iei.
Cred ca te-ai lasat inselat de standardele impuse de filmele porno. Tipii aia sunt niste ciudatenii ale naturii care depasesc cu mult media. Documenteaza-te si tu in legatura cu asta daca n-ai facut-o deja si poate te razgandesti. Noi suntem aici sa te ajutam.

| feldo a răspuns:

Poti incerca cu crema asta
http://bit.ly/1SPimjq
Poate merge, pe site zice ca si mareste...