| teo79 a întrebat:

Am descoperit ca sunt insarcinata in 2 saptamani, problema este ca am mai pierdut o sarcina in sapt 16. Acum mi s-a descoperit o trombofilie. S-a mai confruntat cineva cu asa ceva? Ce tratament a urmat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Citeste aceasta postare, este foarte bine documentata:
http://babygogoshel.blogspot.ca/2012/09/trombofilia-si-sarcina.html
In partea finala e un link despre experienta unei sarcini cu trombofilie.

| cristimihailov a răspuns:

Mergi odata la doctor.