| Oana_Cosmin_1995 a întrebat:

Am o problema. Cand apas in zona cefei apare o durere care persista aproximativ 2-3 ore. In ultimul timp am avut diverse stari, mi s-au infundat urechile, imi pierd vederea pentru aproximativ 40 de secunde,imi pierd echilibrul, ma albesc la fata si la buze, totodata mi se usuca buzele si simt nevoia de dulce. Mi-am facut toate analizele la sange si nu a iesit nimic rau. ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Investigatiile trebuie sa continue.Analiza sangelui nu este totdeauna concludenta.

| Stefan2266 a răspuns:

Ai un stil de viață sedentar? Stai mult în fața calculatorului? Ai ieșit recent din casă?