| Culturism69 a întrebat:

Bună Seara.
Am o problema care m-a panicat destul de tare, este vorba de :
Marti dupa-amiaza am avut contact sexual ( sex oral ), a fost ok, am ejaculat, toate bune si frumoase.
Dar dupa aproximativ 2-3 ore, mai spre seara de pe la ora 5 am început să am dureri la nivelul penisului.
Aveam o senzaţie de a urina în continuu dar dacă mergeam la W.C. nu făceam. dar simţeam ca aveam vezica plină.
Am avut şi o senzaţie dureroasa, destul de tare în momentul în care urinam ( o senzaţie de usturime ).
Apoi m-am speriat după ce am început să urinez si cu sânge, nu sânge de un roşu aprins dar o culoare spre roşu ( nu ştiu cum să explic ) apoi la finalul urinării aveam şi puţin sange la capul penisului. Durerea si usturimea m-a ţinut vreo 5-6 ore până m-am pus să dorm.
A 2-a zi ( Miercuri ) n-am mai urinat sânge, m-a durut destul de puţin cand urinam, puţină senzaţie de usturime la inceput, dar nu continuă.
Acum nu ştiu ce să fac, banuiesc că dacă aveam vreo infecţie ceva urinam sânge si a 2-a zi. sau mă ustura la fel de tare.
Iertaţi-mi exprimarea dar m-am panicat destul de urât.
Aş aprecia foarte mult sfaturile voastre.
Mulţumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexRv a răspuns:

Bună Culturism69!

In primul rând, orice urinare cu sânge, e semn rău. Orice ar fi. Deci iți recomand sa mergi la medic. Cred că ar fi mai bine să știi sigur că nu ai nimic decât să rămâi cu îndoiala.

In al2a rând, usturimea poate indica posibilă infecție urinară care o aveai înainte de actul sexual, deoarece trebuie câteva zile pentru a se manifesta.

Sfatul meu este să consulți un medic, să iți facă analiza rutinară și să scapi de îndoieli.

O seară faină!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o boala venerica. Multe boli venerice au simptome puternice cateva zile dupa care par ca trec, dar evolueaza silentios spre complicatii serioase. Urgent la un dermato-venerolog. partenera ta trebuie sa mearga si ea la ginecolog.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu știi să te exprimi dar sex oral îți place să ții să facă!
Mergi la urologie/dermato-venerologie, îți meriți soarta.
Pa, pa.

| Culturism69 explică (pentru Legiuitoarea):

La ce panică am luat, crezi că mai puteam ţine cont de cum mă exprim.
Din ce ai scris, trag concluzia că ai boală pe bărbaţi, sau ceva împotriva sexului oral =]], în fine...
O să ma duc astăzi, mulţumesc de sfat.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Culturism69):

Bună din nou.
Nu am boală pe bărbați, dar tu ei sex oral îi faci?
Tu nici nu știi cu cine te-ai întâlnit! O faci la foc automat și... începi să o faci în fel și chip.
Mergi la medic și maturizează-te!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Asa si? Care-i intrebarea?

| Culturism69 explică (pentru darrio2007):

Daca am vreo infecţie, boală, habarn-am.
Sau e ceva trecător.

| Culturism69 explică (pentru Culturism69):

Daca mai sunteti careva care aveti problema asta.
Va raspund ca : Mi-am facut o analiza de urina, apai m-am dus la medic sa o evalueze si m-a diagnosticat cu ''infectie urinara'', la mine a fost prin transmitere sexuala dar se poate lua pe multe cai. frig, bacterii etc.( puteti cauta pe net )
Mi-a dat sa iau '' Nolicin'', 10 zile cate 2 pastile pe zi.
Chiar daca incercati sa va cumparati fara sa afle parintii sau ceva de genu..va sfatuiesc sa renuntati pentru ca la farmacie nu o sa va dea fara reteta.
Asa ca multa sanatate va doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doctorul o sa stie ce si cum, nu cineva pe aici. spera doar sa nu dai peste o femeie laughing