| Fotbal2013 a întrebat:

Am o problema cu inaltimea(16 ani, peste 4 luni 17, baiat si doar 1.66 inaltime).Ce sa fac sa mai cresc macar inca 5 centimetri? Inafara de a face baschet sau volei, fac deja inot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Nu ai ce face trebuie sa joci baschet, volei si handball sau sa mergi la sala.

| InnocentSίn a răspuns:

Buna! Mergi afara si joaca baschet sau volei(daca nu vrei cu un profesor) joca-te cu copii, eu alte metode nu stiu.
Bafta! kiss